אודות משרד עורכי דין משה כאהן

big

משרד עו"ד משה כאהן בתל אביב, מתמחה במשפט העסקי על היבטיו ותחומיו המגוונים ומציע מומחיות ומיומנות, ניסיון רב שנים, שירות אישי ומחוייבות מלאה ללקוחותיו.

במשרדנו עורכי דין בעלי ניסיון וידע רב ויכולת מוכחת להובלת עסקאות מסחריות, עסקאות נדל"ן ועסקאות טכנולוגיה.

אנו מיומנים בניהול תיקים מורכבים של סכסוכים משפטיים, ליטיגציה מסחרית, בהליכים משפטיים מגוונים בבתי המשפט בערכאות השונות ובבוררויות.


אנו מאמינים כי עורך דין איכותי ומקצועי נמדד ביכולותיו והישגיו בעת המו"מ לקשירת עיסקאות ליד שולחן הדיונים, ומאידך, בבית המשפט, ביכולתו לייצג את לקוחותיו נאמנה.

לחצו כאן לצפייה בהמלצות של לקוחות

דיוקן - עו"ד משה כאהן - כתבת פרופיל

בוררות - כל מה שחשוב לדעת (כתבה בדה מרקר)

עו"ד ליטיגציה - קוים לדמותו (כתבה בדה מרקר)
הוגשה נגדך תביעה בגין אחריות אישית? כך תפעל

משרד משה כאהן, עורכי דין בתל אביב, מציע:

  • ניסיון משפטי עשיר - המיומנות המשפטית והידע המשפטי שנצבר במשך שנים רבות, מבטיחים ללקוחותינו שירות מקצועי ואיכותי ופתרונות משפטיים ייחודיים.
  • פעילות להשגת המטרה - אנו פועלים תמיד להשגת המטרות של הלקוח ולפיכך נפעל בכל הערוצים המשפטיים האפשריים על מנת להביא לתוצאה הטובה ביותר עבורו. אנו נכונים תמיד לייצג את לקוחותינו, בתקיפות וללא מורא, לצורך השגת המטרה.
  • היכרות מעמיקה ואישית - על מנת להעניק לכל לקוח את הטיפול המשפטי המיטבי, אנו נלמד היטב את עולם התוכן של הגוף העסקי המדובר ואת הסביבה העסקית בה הוא פועל, וזאת על מנת להעניק לו את הפתרונות המשפטיים היעילים והרלוונטיים ביותר תוך התחשבות בהיבטים הספציפיים של כל לקוח.
  • זמינות ונגישות - כל עורך דין במשרד מכיר היטב את הדינמיקה ווהדינמיות של עולם העסקים ולפיכך אנו בעלי תגובה מהירה זמינים ומודעים לצרכיו של הלקוח בעולם המשתנה חדשות לבקרים.
     


אצלנו "לא תלכו לאיבוד במערכת"

בין לקוחות משרד עורכי דין משה כאהן, ניתן למצוא חברות קטנות כגדולות, מחברות סטארט-אפ מקומיות ועד תאגידים בינלאומיים מובילים. לקוחותינו מגיעים ממגוון רחב של ענפי תעשייה ושירותים, לרבות מתחומי היי-טק והטכנולוגיה, תקשורת, נדל"ן ובנייה, אנרגיה, רוקחות, קוסמטיקה, בריאות, תזונה ובטחון. אנו מקפידים לספק תשומת לב אישית לכל לקוח.

משרד עורך דין משה כאהן בתל אביב - שירות ללקוחות בארץ ובחו"ל

במהלך השנים, צברנו ניסיון רב במתן שירותים לחברות מקומיות ובינלאומיות מובילות. בפרט, צברנו ניסיון בינלאומי רחב היקף בייצוג חברות ישראליות הפועלות בחו"ל, בייצוג חברות זרות הפועלות בישראל וכן בייצוג חברות בעסקאות מיזוג ורכישה חוצות גבולות.

מחפש משרדי עורכי דין מובילים? הנסיון הרב, המומחיות והמיומנות שלנו בתחומי המשפט העסקי, השירות האישי והמחויבות המלאה כלפי לקוחותינו. כל אלה ביחד יבטיחו את התוצאות הטובות ביותר לשביעות רצון לקוחותינו.

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו - 03-6914775
או מלאו את פרטיכם - צור קשר 


תחומי ההתמחות של המשרד הינם: משפט מסחרי דיני חברותדיני עבודה ליטיגציה / ייצוג בבתי משפטרכישות ומיזוגיםתרופות ומוצרי מזוןדיני מקרקעין / נדל"ןעסקים משפחתייםמקצועות חופשייםצוואה / ירושה / עזבוןחברות בצמיחה (חברות "Start Up").

משרד עורכי דין בתל אביב, עורך דין בתל אביב - עו"ד משה כאהן