משרד משה כאהן, עורכי דין - המלצות לקוחות

litigate

משרד עו"ד משה כאהן מתמחה במשפט העסקי על היבטיו ותחומיו השונים ומציע מומחיות ומיומנות, שירות אישי, ניסיון רב שנים, ומחוייבות מלאה ללקוחותיו. אנו עוסקים בניהול תיקים משפטיים מורכבים של סכסוכים, ליטיגציה מסחרית, כמו גם בהליכים משפטיים מגוונים בבתי המשפט ובבוררויות. במשרדנו עורכי דין בעלי ניסיון רב שנים, ידע משפטי נרחב ויכולת מוכחת להובלת עסקאות מסחריות, עסקאות נדל"ן ועסקאות טכנולוגיה.

המלצות  לקוחות משרד עו"ד משה כאהן

"משרד עו"ד משה כאהן ייצג את חברתנו בשתי תביעות מורכבות האחת- עתירה מנהלית בבית המשפט המחוזי נגד גוף שלטוני והשנייה בתביעה מסחרית רבת היקף כנגד אחד הגופים הגדולים במשק. בשני המקרים ניהול המאבק המשפטי היה לעילא ולעילא הן מהבחינה המקצועית והן מבחינת השירות. בשני ההליכים הגענו לתוצאות טובות מבחינתנו. עורכי הדין שבמשרד עו"ד משה כאהן נתנו לנו שירות מקצועי ואמין ואנו ממליצים על משרד זה בכל פה."  

           משה ויהודה דויטש, צומת השרון בע"מ .  

"אני משמש מזה שנים רבות כיזם (Founder) וכממציא של פטנטים בתחומים שונים. השתמשתי רבות בשירותי עו"ד משה כאהן ומשרדו: משה כאהן, עורכי דין, בכל הקשור לניהול מו"מ מסחריים ועריכת חוזים וכן בייצוגי וייצוג החברה, בהשקעות בחברת הסטארט אפ שהקמתי. אני חייב לציין לטובה את רמת המצוינות של השירותים המשפטיים שקיבלתי. עו"ד כאהן יודע להגן בתקיפות ובנחרצות על עמדת הלקוח שלו במו"מ, אולם ימנע מלהפוך ל deal breaker- ולסכל את העסקה. אוסיף ואציין כי השירותים המשפטיים שקיבלנו מעוה"ד הנ"ל שהיו בעיקר בשפה האנגלית, ניתנו ברמה מקצועית גבוהה ביותר וברמת אמינות והגינות שאין שנייה לה.

אני ממליץ ללא סייג על משרד עו"ד משה כאהן."

 

יהודה בינדר, מנכ"ל  ובעלים  May Patents.

 

"ברצוני להמליץ על שירותי משרד עו"ד משה כאהן. משרד עו"ד כאהן ייצג אותי ואת שותפי בתביעה מסחרית מורכבת שהוגשה נגדנו.

אופן ניהול ההליך המשפטי ע"י עו"ד משה כאהן וצוותו היה תקיף ומקצועי ביותר ולשביעות רצוננו המלאה והתוצאה הסופית תעיד על כך. על פי הפסק שניתן לטובתנו בעניין זה, נדחתה התביעה כנגדנו מכל וכל והצד השני חויב בהוצאות גבוהות. אין לי כל ספק שהעבודה הקשה והיסודית של עורכי הדין ממשרד משה כאהן תרמו תרומה משמעותית להשגת תוצאה זו. אני ממליץ עליהם."

 

ישראל קינן, מנכ"ל משותף, חלופה מיון והשמה בע"מ.

"אני משמש כסמנכ"ל כספים בחברת הייטק ומשתמש בשירותים המשפטיים של משרד עו"ד משה כאהן, מזה שנים רבות. השירותים שקבלתי היו בתחום החוזים המסחריים, חוות דעת משפטיות ועסקאות נדל"ן מסחרי. ברצוני להמליץ על שירותי המשרד הניתנים ברמה מקצועית ראויה לציון, יחס אישי ורמת אמינות גבוהה ביותר."

 

שמואל ארבץ, סמנכ"ל כספים  Clicksoftware

״השתמשנו בשירותי משרד עו״ד משה כאהן בקשר למו״מ מסחרי שניהלנו  מול גורם בחו״ל. אני מבקש לציין לטובה את איכות היעוץ המשפטי שקבלנו ממשרד עו״ד משה כאהן , כמו גם את הגישה המקצועית והיחס האישי.  בתחילת הטיפול, קבלנו  תמונה ברורה ומהימנה של המצב המשפטי ובהמשך פעלנו על פי הייעוץ שקבלנו  , דבר שהוביל בסופו של דבר לתוצאה המקווה. אנחנו  מרוצים מאד מהשירות המשפטי שקבלנו".

 

 ד״ר שאול טל, מנכ"ל הוצאת פוקוס – ספרים לבריאות

 "חברתנו נקלעה לסכסוך משפטי עם עובד אשר לא בחל בכל אמצעי לפגוע בחברתנו כולל פניה לבית הדין לעבודה. למרות שעשינו כל שביכולתנו ע"מ למנוע את פרוץ הסכסוך ואת התעצמותו לא הצלחנו לפתור את הסכסוך בעודו באבו. קיבלנו ייעוץ משפטי וליווי צמוד מעו"ד משה כאהן ומעו"ד יורי מילשטיין לאורך כל הדרך. התביעה בבית הדין לעבודה כנגדו נמחקה ובסופו של דבר הסכסוך נפתר, לשביעות רצוננו המלאה. אני ממליצה על משרד עו"ד משה כאהן כמשרד לתחום דיני עבודה למעסיקים".  

רונית שגב, מנכ"ל.   

"עו"ד משה כאהן ועו"ד בארי רז ממשרד משה כאהן, עורכי דין, ייצגו אותנו בתביעה כספית בסכום מהותי, כאשר מצבנו המשפטי ע"פ הסכם ההתקשרות היה בכי רע. למרות זאת, עורכי הדין בתקיפות, בנחרצות רבה ובמאבק עיקש אל מול הצד שכנגד, הצליחו להביא לכך שקיבלנו את מלוא סכום התביעה. אנחנו רוצים לציין לשבח את עבודתם המקצועית של עורכי הדין ממשרד עורך דין משה כאהן וכן יושרם ואמינותם".

 

זיו וליאת שליט.

"עורכי הדין ממשרד עו"ד משה כאהן ייצגו אותי בתביעה כספית כנגד קונצרן בינלאומי  אשר נותר חייב לי כספים והתחמק מתשלום במשך חודשים ארוכים. רק לאחר התערבותם של עורכי הדין הנ"ל, אשר פעלו בתקיפות תוך עמידה על זכויותיי, קיבלתי את כספי בחזרה. לאור זאת אני מוצא לנכון להמליץ בחום על משרד משה כאהן, עורכי דין."

 

נח כספי.

"לכב' עו"ד משה כאהן,

ברצוני להביע את הערכתי הרבה לטיפולך המסור והמקצועי בתיק אשר הוגש כנגדי בביהמ"ש המחוזי, כאשר אני בטוח כי התוצאה אליה הגיעה השופטת נובעת מדרך הטיפול המשפטי אשר הותוותה על ידך.

אבקש להודות גם לצוות עורכי הדין ממשרדך על עבודתם היסודית על התיק.

שמחתי להכיר קולגות במקצוע כמוך וכמו משרדך, הפועלים ודואגים לטובת הלקוח בנאמנות, מקצועיות ויסודיות."

 

עו"ד נ.א     

"עבדתי עם עו"ד יורי מילשטיין ועם עורכי דין אחרים ממשרד משה כאהן, על בסיס יום יומי כמנהלת משאבי אנוש של חברה המעסיקה מאות עובדים. במסגרת עבודתנו המשותפת, הרצופה התמודדות מול אתגרים רבים ומורכבים, קיבלתי מענה מהיר תכליתי ומדויק. בזכות הידע המקצועי העשיר והמעמיק, יורי ליווה אותי וייעץ לי במגוון רחב של אתגרים ותהליכים
אני רוצה לציין את השירות הפרואקטיבי שניתן לחברה בה עבדתי: משרדו של משה כאהן לא רק הגיב לאתגרים, אלא יזם בדיקה מעמיקה של כל היבטי ההעסקה ונתן ייעוץ ו"טיפול מונע". בנוסף, נהניתי מרמת שירות גבוהה במיוחד: שירות מהיר, אישי, אחראי, זמין ועל ידי כל אנשי הצוות ועורכי הדין במשרד. אשמח להוסיף פרטים בכתב/ בע"פ".

 

רנית גל עוז, לשעבר מנהלת משאבי אנוש באלפא חברה לקוסמטיקה בע"מ. כיום: מנהלת משאבי אנוש בחברת טופ אלפא בע"מ.   

"ברצוני לברך אתכם על הישגנו המשותף בדחיית התביעה שהוגשה לביהמ"ש כנגד התיאטרון ע"י שותף עסקי לשעבר וכל זאת בזכות עבודת צוות מקצועית ומרשימה של משרדכם.  החקירה הנגדית שערך עו"ד בארי רז לעדי התובעים הייתה תקיפה  מדויקת ומרשימה והביאה לתוצאה המוחצת ששיאה - דחיית התביעה כנגדנו. כמו כן, ראויה לציון העבודה היסודית של עו"ד משה זוארץ ממשרדכם, אשר הכין את כתב ההגנה והתצהירים מטעמנו שהוגשו לבית המשפט וליווה אותנו במסירות לאורך כל המשפט.התוצאה הסופית של ההליך המשפטי היא המלמדת על תחילתה. תודה רבה לכם מקרב לב על העבודה המקצועית ועל הייצוג המושלם שסיפקתם לנו. תבואו כולכם על הברכה."          

          הווארד ריפ, מנהל, תיאטרון הנפש.  

 "השתמשנו בשירותים המשפטיים של משרד משה כאהן, עורכי דין, לצורך התמודדות עם תביעה שהגישה כנגדנו עובדת לשעבר שלנו. עורכי הדין משה כאהן ויורי מילשטיין, ניהלו עבורנו את ההליך המשפטי בצורה מקצועית ותקיפה בסופו של דבר התביעה כנגדנו נדחתה ואנו שמחים על התוצאה. אנו שמחים  גם להמליץ על שירותי משרד משה כאהן, עורכי דין."

ד"ר אהוד טופורוביץ  

"לעו"ד משה כאהן, הגעתי אליכם על מנת שתייצגו אותי בבית המשפט בסכסוך עיסקי שנוצר מול שותף. בעזרת הניתוח שלך למקרה והובלת מהלכים שלך, הגענו לתוצאה הרצויה: הצלחתם לשכנע את ביהמ"ש בצדקתי וקבלתי צווים לטובתי. מעבר לכך כמעט כל המשרד היה מעורה בתיק שלי ובכל זמן נתון מרגע הפנייה ועד לסיומה קיבלתי ליווי צמוד ומחבק. לכל צעד ומהלך שביצעתם, בכל רגע שפניתי תמיד הייתם זמינים אליי עם תשובות מוכנות ותמיד קיבלתי הרגשה מכל הצוות המשפטי שכאילו יושבים ומחכים רק לי, זיהיתם את המצוקה שלי ואף פעם לא המתנתי יותר מדי זמן לתשובה או לחזרה, הכל היה כל הזמן זמין ונוח עבורי למעשה מהרגע שנכנסתי למשרד הרגשתי שלקחתם ממני את הבעיה וטיפלתם בה כאילו הייתה שלכם, זה בדיוק המשפט שמסכם את תחושת הרווחה שהייתה מרגע שנכנסתם לתמונה, למרות שלפני כן הייתי חסר אונים ברמה שבריאותי נפגעה. מצחיק להגיד אבל מקווה שלא אצטרך את השירותים שלכם יותר, אבל חלילה אם יקרה הדבר לי או לאחד מקרובי אני יודע שאתם הכתובת היחידה עבורי. תודה על הכל"  

           אריק יונתן, באלאנס לייף.  

"לכבוד עו"ד משה כאהן,

אבקש להודות לך על פסק הדין שהשגתם בתביעה שבה ייצגתם אותנו בבית המשפט בקשר עם עסקת מקרקעין. אני רוצה לציין שניהלתם בתקיפות ובמקצועיות רבה את המאבק המשפטי בבית המשפט, ובסופו של דבר התביעה שלנו התקבלה. אין לי ספק שהעבודה המקצועית והיסודית שלכם, היא שהביאה לתוצאה הטובה ולזכייתנו במשפט."

           בכבוד רב, ויקטור חמישה, רו"ח.  

"Moshe Kahn has provided outstanding legal services to Abbott in Israel for a period of years. He has an innate and flawless understanding of Israeli laws, regulations and the political landscape. More importantly, Moshe Kahn works tirelessly on behalf of Abbott as if he were our largest shareholder. He truly cares about obtaining good, fair and just results for our company, and I know that he can be counted upon in all matters."


Peter Witty, Division Counsel, Abbott Nutrition International.

"I worked closely with Moshe Kahn to negotiate and complete a difficult deal, involving an Israeli, Belgian and U.S. perspective. He presented very well our objectives. Moshe is clearly thinking with the customer and has always an open, business mind to resolve the customer needs, during and after the deal."

Marc De Clerck, Experienced M&A, Corporate and Business Development Executive, Managing Partner at CDI Global.

"Moshe Kahn is a talented attorney who helped solve several problems involving Israeli law and LM working in country. The detailed knowledge that he exhibited and the follow through on the tasks at hand brought complicated issues to resolution."

Rick Groesch, Director Middle East Market Development at Lockheed Martin Aeronauticc Co.

"Moshe Kahn is an excellent business partner and attorney. Moshe understands the business objectives and offers sound practical legal advice to clients. Moshe is an expert in commercial contracting matters and has a network of attorneys to resource when additional expertise in an area is required. Moshe is always assessable and has an extremely courteous and professional staff."

Hollie Foust, Senior Counsel at Abbott Laboratories.

“I have been working with Moshe Kahn on several commercial & corporate litigation cases. Moshe is highly motivated professional lawyer, client oriented with wide range of legal knowledge and litigation experience. I found him highly recommended and trusted by his clients."

Noam Bachar, Founder & CEO, Minuf1- Finance Management.

"Moshe Kahn is a real expert when it comes to commercial contracts. Moshe helped us out in all our company agreements, especially the more complex ones involving large monetary transactions. Whenever we had a need for a special knowledge regarding investments, shareholders, sales, specific customer agreements, employee related agreements, Moshe and his team, were always there to provide the best advice. Moshe, as our company Lawyer, always understood the implications of quick response. This assisted us a lot since we could resolve many issues in real time. The most notable point about Moshe from our perspective was his admirable knowledge in international business and legal. Moshe, has been not only highly professional but also very pleasant person (as well as his team) to work with."

Onn Tavor, Entrepreneur, Division VP.

"Moshe Kahn is an outstanding legal counselor: knowledgeable, wise, and client oriented. His unique offering combines professional expertise with business thinking which brings the best results to his business clients. As a CEO and an entrepreneur, I've worked with Moshe on numerous occasions, all concluded to my best satisfaction."

Amnon Unger, Partner at Think Excellence.

"Kojima Law Offices, Tokyo, Japan, refers our Japanese corporate clients to Moshe Kahn. We have had great results and client satisfaction."

Lynn Pickard, Attorney at Kojima Law Office, Tokyo.

"Moshe Kahn never lets you down, also when negotiations get tough in difficult and complex deals".

Jan Goesaert, Managing Director at Rameder Anhängerkupplungen und Autoteile GmbH.

"Moshe Kahn is a rare breed of lawyer. He gives pragmatic advice, understands business and speaks his mind. He is deeply committed to his clients and goes the extra mile. Working with Moshe has not only been good for our business where he helped us out with several acquisitions in Israel and resolved dealer disputes and litigation, it is also always a pleasure."

Frederic Hinnekens, Regional Sales Manager UK & Northern Europe at Cytec.

"I initially worked with Moshe Kahn as co-counsel for an Israeli high tech company. Since then we have worked on a number of US/Israel transactions together. Moshe is a sharp, goal-oriented, efficient lawyer, with a keen sense of business and judgment. I have found his familiarity with the US markets and practice, stemming from his time at a large US law firm, to be very helpful. I hold Moshe in high regard, both as a business lawyer and as a person."

Keith Moskowitz, Partner at Eilenberg & Krause LLP

"Moshe Kahn has been assisting me on a few distribution matters in Israel. I have very much appreciated his quick and efficient to-the-point approach".

Philippe Dechamps, Attorney, General Counsel Europe & Asia

"Moshe Kahn is a responsible, personable and highly trustworthy individual. His work was always performed on time and with great results. He can work alone and has successfully negotiated many transactions on my behalf during the course of the last 20 years. He's one of the few professionals that I'm willing to personally recommend."

Robi Hartman, Chairman at Zadara Storage Ltd.

"Moshe Kahn is particularly thorough, both in preparation of legal documentation and in negotiations."

Francis Delwiche, VP Legal at Agfa Graphics NV.

"Moshe Kahn is an honest, result oriented, bright, capable and knows his field inside-out. He is not greedy and can be trusted totally. Not many love their field and are also excelling in it, Moshe is a good example for being both a good attorney as well as loving what he does."

Yoram Yahav, CEO at the Yoyah Group.

"I have known Moshe Kahn for a long time professionally, as well as a friend. On the professional level he had proven to have the integrity very few share. His legal advice is of highest quality and very pragmatic. He is certainly one of a kind. On the friendship level I can only say I am privileged".

Dror Kerem, CEO at Neocity Polska.

"Moshe kahn is a lawyer with a hands-on approach who really helped us in difficult circumstances".

Geert Vuylsteke, Group Tax Director at AGFA GEVAERT NV.

"Moshe Kahn is a professional, reliable and hard working attorney. I warmly recommend him for anyone who is looking for trustful, committed and expert legal consulting."

Eran Ziv, CEO at SecurityDAM.

"I enjoyed working with Moshe Kahn and have recommended him to friends since then."

Dr. Joav Avtalion, Owner at Hypatia.

"Moshe Kahn is a highly trustful, honest, very professional, and focus oriented attorney. It is with a pleasure working with him and I strongly recommend him for anyone who is looking for combination of both human and highly professional legal consulting".

Noam Kfir, VP Operations at Insuline Medical.

"Moshe Kahn is, if I may, an antithesis to all jokes made on lawyers... He's serious and most professional, but never forgets the needed "human touch". I've had a good experience of working with him on international business' issues and the outcomes were excellent"

Kobi Tadmor, Managing Director at Turnowsky.


לתחומי ההתמחות של המשרד - לחץ כאן >>>


לפרטים נוספים התקשרו עכשיו - 03-6914775

או מלאו את פרטיכם - צור קשר

עורכי דין מומלצים - בדף זה תוכל לקרוא המלצות של לקוחות המשרד.